Zespół

 • Dominika Romanik
  lekarz dentysta, właściciel

  Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu oraz Studia Podyplomowe z Ortodoncji. Jest specjalistą stomatologii zachowawczej z endodoncją.

  W klinice kieruje zespołem lekarzy, koordynuje ich pracę. Wieloletnia praktyka z zakresu stomatologii zachowawczej i protetyki , skłoniła mnie do zgłębienia tematu ortodoncji, dziś niezbędnego do uzyskania doskonałego uśmiechu. Na co dzień zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych, stomatologią estetyczną oraz endodoncją .Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, kładzie nacisk na połączenie wyniku leczenia z efektem estetycznym. Szczególne podejście do wykonywanej pracy sprawiają, iż zabiegi w odczuciu pacjenta staja się przyjemnym elementem dbania o zdrowie i samopoczucie.

  Jest osobą kontaktową, pogodną, kompetentną, a w wolnych chwilach, miłośniczką podróży i aktywności sportowych.

 • Marta Ogłaza
  lekarz dentysta, właściciel

  Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Podyplomowe Studium Prawa Medycznego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

  Od początku swojej pracy zawodowej związana ze stomatologią zachowawczą, protetyką i implantoprotetyką. Współpracując z ortodontami zajmuję się odtwarzaniem harmonii uśmiechu. Cały czas szkoli się w powyższych dziedzinach w myśl zasady „Z nauką jest jak z wiosłowaniem pod prąd. Skoro tylko zaprzestaniesz pracy, zaraz spycha cię do tyłu.” Każdego pacjenta traktuje tak, jakby sama chciała być leczona, przez co zabiegi wykonywane są bezboleśnie, z największą starannością i precyzją.

  Prywatnie jest szczęśliwą mamą Franka i Zosi. Razem z mężem dzielą pasje podróżnicze i kulinarne.

 • Piotr Wesołowski
  lekarz dentysta

  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Asystent i wykładowca w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej WUM w stopniu doktora nauk medycznych.

  Aktualnie na ostatnim roku specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej OSIS, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej (PTCHJU). Posiada Certyfikat Umiejętności Implantologicznej, będący najważniejszym dokumentem w tej dziedzinie, honorowanym w Polsce.

  Autor i współautor kilkunastu publikacji naukowych w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, publikowanych w znaczących periodykach polskich i zagranicznych.

  Jego główne zainteresowania zawodowe to chirurgia stomatologiczna ze szczególnym uwzględnieniem implantologii i implantoprotetyki. Od ponad 10 lat zajmuje się leczeniem implantoprotetycznym pacjentów w kilku systemach implantologicznych. Jest autoryzowanym lekarzem systemu Nobel Biocare oraz mentorem i wykładowcą dla nowych implantologów.

  Prywatnie spełniony mąż i ojciec, główne zainteresowania to podróże i sport.

 • Bartosz Borycki
  lekarz dentysta

  Ukończył wydział lekarsko – dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego uzyskując dyplom z wyróżnieniem.

  Obecnie jest pracownikiem Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Stowarzyszenia Implantologicznego OSIS. W Naszej klinice zajmuje się chirurgią stomatologiczną.

  Jest wielkim fanem piłki nożnej. W wolnym czasie gra w squasha i podróżuje.

 • Ksymena Sikora
  lekarz dentysta

  Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej w Lublinie. Po rozpoczęciu pracy z zakresu stomatologii ogólnej, ukończyła Podyplomową Szkołę Praktycznej Ortodoncji w Warszawie.

  Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych z wykorzystaniem aparatów stałych i zdejmowanych (ruchomych). Korzysta z innowacyjnych metod leczenia oraz systematycznie pogłębia swoje kwalifikacje zawodowe wykorzystując wiedzę i doświadczenie najlepszych specjalistów ortodontycznych z kraju i zagranicy.

 • Tomasz Konecki

  Absolwent Wydziału Lekarsko – Dentystycznego na Uniwersytecie Medyczny w Łodzi. Zajmuje się stomatologia zachowawcza z endodoncja jak i protetyka. Uczestnictwo w wielu szkoleniach jak i kursach z tych właśnie dziedzin pozwalają mu na ciągły rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Prywatnie Reprezentant Lekarskiej Drużyny Piłkarskiej,miłośnik sportu i podróży.

  Absolwent Wydziału Lekarsko – Dentystycznego na Uniwersytecie Medyczny w Łodzi.

  Zajmuje się stomatologia zachowawcza z endodoncja jak i protetyka. Uczestnictwo w wielu szkoleniach jak i kursach z tych właśnie dziedzin pozwalają mu na ciągły rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

  Prywatnie Reprezentant Lekarskiej Drużyny Piłkarskiej,miłośnik sportu i podróży.

 • Wojciech Oleksy

  Absolwent Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracę jako lekarz dentysta traktuje jak życiową pasję. W codziennej praktyce zajmuje się leczeniem protetycznym, endodoncją oraz stomatologią zachowawczą. Pracę ułatwia mu powiększenie – mikroskop zabiegowy i lupy. W leczeniu protetycznym fascynuje go zarówno aspekt estetyczny jak i funkcjonalny, jest zwolennikiem stomatologii minimalnie inwazyjnej. Współpracuje w duchu…

  Absolwent Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Pracę jako lekarz dentysta traktuje jak życiową pasję.
  W codziennej praktyce zajmuje się leczeniem protetycznym, endodoncją oraz stomatologią zachowawczą. Pracę ułatwia mu powiększenie – mikroskop zabiegowy i lupy.
  W leczeniu protetycznym fascynuje go zarówno aspekt estetyczny jak i funkcjonalny, jest zwolennikiem stomatologii minimalnie inwazyjnej.
  Współpracuje w duchu stomatologii interdyscyplinarnej z technikiem dentystycznym, ortodontą, chirurgiem stomatologicznym, periodontologiem, higienistką stomatologiczną i fizjoterapeutą.
  Swoje kompetencje podnosi na prestiżowych kursach.

  Kocha góry o każdej porze roku, muzykę i wytrawne wino.

 • Karolina Kulesza
  lekarz dentysta

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego z Odziałem Stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

  Zajmuje się stomatologią ogólną z elementami protetyki.. Rozszerza swoja wiedzę o dziedzinę ortodoncji. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i kursach. Ciągłe dokształcanie się pozwala jej leczyć pacjentów według najnowszych wytycznych.

  Poza pracą zawodową miłośniczka aktywnego trybu życia, muzyki i podróży.

 • Katarzyna Laskowska
  higienistka stomatologiczna

  Absolwentka Policealnego Studium Medycznego na kierunku Higienistka Stomatologiczna. Wykształcenie wyższe zdobyła na Uczelni Warszawskiej na kierunku Zdrowie Publiczne.

  Wiedzę zdobytą podczas studiów wykorzystuje w bezpośredniej pracy z pacjentami, co daje jej dużo satysfakcji. Zawsze pełna pomysłów, inicjatywy i pozytywnej energii.

 • Dorota Lewandowska
  higienistka stomatologiczna

  Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego – dyplomowana higienistka stomatologiczna.

  Wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala jej na pracę z lekarzami różnych specjalności. Odpowiedni wysoki standard asysty wpływa nie tylko na komfort pracy lekarza, ale przede wszystkim na komfort pacjenta, dając mu poczucie bezpieczenstwa.
  Indywidualne podejście do osób korzystających z usług kliniki sprawia, że zabiegi higienizacyjne (skaling, piaskowanie, fluoryzacja), przeprowadzane są w profesjonalny sposób.
  Uśmiechnięta, profesjonalna, posiadająca dobry kontakt z dziećmi; prywatnie wielbicielka muzyki jazzowej.

x
Umów wizytę

Chcesz umówić wizytę lub porozmawiać o naszej ofercie? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń 798-088-488
Napisz recepcja@smilecraft.pl

ul. Radna 2/4, Warszawa Powiśle

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20.00
Sobota 10.00-14.00
(po wcześniejszym umówieniu wizyty)