Invisalign

Invisaligne to najbardziej zaawansowany system prostowania zębów za pomocą przezroczystych nakładek zwanych alignerami. Dedykowany dla pacjentów dorosłych, nastolatków oraz dzieci. Jest to komfortowa i niewidoczna alternatywa dla klasycznych aparatów stałych .
Leczenie polega na zmianie pozycji zębów i ich przemieszczenia do prawidłowej pozycji z wykorzystaniem przezroczystych nakładek. Każde  leczenie  jest szczegółowo zaplanowane  na podstawie skanów 3D oraz zwizualizowanie w wirtualnym planie leczenia Clincheck.

Dzięki zastosowaniu tego systemu pacjent może się cieszyć swobodą oraz komfortem w trakcie leczenia. Nakładki są dyskretne , niewidoczne  , wykonane z wyjątkowego materiału SmartTrack, który gwarantuje odpowiednią  wytrzymałość  nakładek i skuteczność działania .Dzieki temu,że nakładki są wyjmowane bardzo łatwo zachować odpowiedni poziom higieny jamy ustnej ,co zapobiega powstawaniu próchnicy .Ze względu na brak elementów ruchomych aparat jest praktycznie bezawaryjny i nie powoduje otarć ,czy podrażnień w jamie ustnej . Ten typ leczenia jest znacznie mniej bolesny niz w przypadku tradycynych aparatow stalych.

Koszt leczenia w systemie Invisaligne jest zależny od rodzaju i charakteru wady , ilości nakładek i pakietu do którego kwalifikuje się pacjent .

  • Invisaligne system  Express  –  5000-  7500 PLN   – stłoczenia male wady , 7 nakładek w łuku górnym i dolnym
  • Invisaligne system Lite –  13 000  PLN  – lekkie wady -14 nakładek góra i dół
  • Invisaligne Moderate – 15 000 PLN – średnie wady zębowe -20 nakładek góra i dół
  • Invisaligne Full -18 000 PLN – wszystkie wady zębowe – nielimitowana  liczba nakładek

W cenie leczenia wchodzą wizyty kontrolne, montaż oraz demontaż aparatu ,dodatkowe alignery w zależności od dedykowanego pakietu oraz retencja.
Przed zaplanowaniem leczenia konieczne jest wykonanie pełnej diagnostyki ortodontycznej , zdjęć RTG  , skanów 3D na podstwie , której wykonuje się plan leczenia i dobiera indywidualny pakiet leczenia.

Umów wizytę

ul. Radna 2/4
Warszawa Powiśle

recepcja@smilecraft.pl

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20.00
Sobota 10.00-14.00

Finansowanie

mediraty_finansowanie_logo_h