Wybielanie zębów

wybielanieBiałe zęby to podstawa pięknego i zdrowego uśmiechu.

Sprawiają, że Pacjent czuje się dobrze i ma większą pewność siebie. Niestety, z wielu różnych powodów, większość z Nas nie może się poszczycić zadowalającą bielą uzębienia. Znaczenie mają tu geny, styl życia czy stan zdrowia. W Smile Craft opracowaliśmy autorską metodę wybielania EXTRA BLEACHING. Gwarantujemy, że dzięki niej zęby będą bielsze, a jeśli Pacjent będzie sięstosował do naszych zaleceń – efekt wybielania utrzyma się przez wiele lat! Przed podjęciem decyzji o wybielaniu umów się do Nas na bezpłatną konsultację, aby lekarz mógł wyjaśnić na czym polega ta metoda i czy w przypadku Twoich zębów uda się uzyskać zamierzony efekt.

Piękny, biały uśmiech to marzenie każdego z nas. Wybielanie, które rozjaśnia odcień naszych zębów o średnio 4 do 15 tonów przybliży nas do osiągnięcia hollywoodzkiego uśmiechu. Co powinniśmy wiedzieć zanim zdecydujemy się na ten zabieg?

Pamiętajmy, że wybielanie możemy zastosować tylko w przypadku zębów wyczyszczonych z kamienia i osadu. Po wybielaniu możliwe jest wystąpienie nadwrażliwości, która najczęściej ustępuje w ciągu 24h.

Bardzo ważne jest także stosowanie tzw. „białej diety” przez okres 5 do 7 dni po wybielaniu. W tym czasie należy unikać zwłaszcza kawy, herbaty, czerwonego wina oraz produktów tytoniowych. Dla jak najdłuższego zachowania śnieżnobiałego uśmiechu polecamy również stosowanie profesjonalnych past wybielających. Produkty do pielęgnacji jamy ustnej powinny być dobierane indywidualnie. Zapytaj lekarza w Smile Craft, która z profesjonalnych past będzie najlepsza dla Twoich zębów. Przeciwwskazania do wybielania to: ciąża, karmienie piersią, oraz wiek poniżej 18 roku życia.

Zapraszamy Państwa do Nas na konsultację, podczas której lekarz ustali plan postępowania przed wybielaniem oraz dobierze indywidualny czas trwania poszczególnych sesji.

Umów wizytę

ul. Radna 2/4
Warszawa Powiśle

recepcja@smilecraft.pl

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20.00
Sobota 10.00-14.00

Finansowanie

mediraty_finansowanie_logo_h