Zespół

 • Dominika Romanik
  lekarz dentysta, właściciel

  Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu oraz Studia Podyplomowe z Ortodoncji. Jest specjalistą stomatologii zachowawczej z endodoncją.

  W klinice kieruje zespołem lekarzy, koordynuje ich pracę. Wieloletnia praktyka z zakresu stomatologii zachowawczej i protetyki , skłoniła mnie do zgłębienia tematu ortodoncji, dziś niezbędnego do uzyskania doskonałego uśmiechu. Na co dzień zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych, stomatologią estetyczną oraz endodoncją .Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, kładzie nacisk na połączenie wyniku leczenia z efektem estetycznym. Szczególne podejście do wykonywanej pracy sprawiają, iż zabiegi w odczuciu pacjenta staja się przyjemnym elementem dbania o zdrowie i samopoczucie.

  Jest osobą kontaktową, pogodną, kompetentną, a w wolnych chwilach, miłośniczką podróży i aktywności sportowych.

 • Marta Ogłaza
  lekarz dentysta, właściciel

  Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Podyplomowe Studium Prawa Medycznego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

  Od początku swojej pracy zawodowej związana ze stomatologią zachowawczą, protetyką i implantoprotetyką. Współpracując z ortodontami zajmuję się odtwarzaniem harmonii uśmiechu. Cały czas szkoli się w powyższych dziedzinach w myśl zasady „Z nauką jest jak z wiosłowaniem pod prąd. Skoro tylko zaprzestaniesz pracy, zaraz spycha cię do tyłu.” Każdego pacjenta traktuje tak, jakby sama chciała być leczona, przez co zabiegi wykonywane są bezboleśnie, z największą starannością i precyzją.

  Prywatnie jest szczęśliwą mamą Franka i Zosi. Razem z mężem dzielą pasje podróżnicze i kulinarne.

 • Paulina Graczyk
  lekarz dentysta

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej UCK WUM.

  Jest absolwentką 3-letnich studiów z zakresu medycyny estetycznej w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Współautorka badań naukowych z zakresu druku 3D i przeszczepów kości. Interesuje się estetyką twarzy, onkologią głowy i szyi oraz wykorzystaniem medycyny estetycznej w chirurgii szczękowo-twarzowej.

 • Ksymena Sikora
  lekarz dentysta

  Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej w Lublinie. Po rozpoczęciu pracy z zakresu stomatologii ogólnej, ukończyła Podyplomową Szkołę Praktycznej Ortodoncji w Warszawie.

  Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych z wykorzystaniem aparatów stałych i zdejmowanych (ruchomych). Korzysta z innowacyjnych metod leczenia oraz systematycznie pogłębia swoje kwalifikacje zawodowe wykorzystując wiedzę i doświadczenie najlepszych specjalistów ortodontycznych z kraju i zagranicy.

 • Tomasz Konecki

  Absolwent Wydziału Lekarsko – Dentystycznego na Uniwersytecie Medyczny w Łodzi. Zajmuje się stomatologia zachowawcza z endodoncja jak i protetyka. Uczestnictwo w wielu szkoleniach jak i kursach z tych właśnie dziedzin pozwalają mu na ciągły rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Prywatnie Reprezentant Lekarskiej Drużyny Piłkarskiej,miłośnik sportu i podróży.

  Absolwent Wydziału Lekarsko – Dentystycznego na Uniwersytecie Medyczny w Łodzi.

  Zajmuje się stomatologia zachowawcza z endodoncja jak i protetyka. Uczestnictwo w wielu szkoleniach jak i kursach z tych właśnie dziedzin pozwalają mu na ciągły rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

  Prywatnie Reprezentant Lekarskiej Drużyny Piłkarskiej,miłośnik sportu i podróży.

 • Karolina Kulesza
  lekarz dentysta

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego z Odziałem Stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

  Zajmuje się stomatologią ogólną z elementami protetyki.. Rozszerza swoja wiedzę o dziedzinę ortodoncji. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i kursach. Ciągłe dokształcanie się pozwala jej leczyć pacjentów według najnowszych wytycznych.

  Poza pracą zawodową miłośniczka aktywnego trybu życia, muzyki i podróży.

 • Katarzyna Laskowska
  higienistka stomatologiczna

  Absolwentka Policealnego Studium Medycznego na kierunku Higienistka Stomatologiczna. Wykształcenie wyższe zdobyła na Uczelni Warszawskiej na kierunku Zdrowie Publiczne.

  Wiedzę zdobytą podczas studiów wykorzystuje w bezpośredniej pracy z pacjentami, co daje jej dużo satysfakcji. Zawsze pełna pomysłów, inicjatywy i pozytywnej energii.

 • Ewa Duda
  lekarz medycyny estetycznej

  Lekarz medycyny estetycznej z 8-letnim doświadczeniem. Absolwentka I Wydziału Lekarskiego, Oddziału Stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.

  Już w trakcie studiów interesowała się medycyną estetyczną, dlatego po otrzymaniu dyplomu, wykorzystując umiejętności manualne, rozpoczęła intensywne szkolenia w tej dziedzinie. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach prowadzonych w renomowanych ośrodkach anti-aging w kraju i za granicą przez uznane autorytety z dziedziny medycyny estetycznej, co potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy. Regularnie uczestniczy w kongresach i konferencjach poświęconych profilaktyce antystarzeniowej. Na pierwszym miejscu stawia zawsze pacjenta, jego potrzeby i bezpieczeństwo. Do każdego stara się podchodzić indywidualnie wykorzystując szerokie spektrum zabiegów. Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach łączonych, wykorzystując najwyższej jakości preparaty wypełniające i rewitalizujące skórę.

  Prywatnie spełniona mama córek Darii i Klary, miłośniczka książek reportażowych i gier planszowych.

 • Magdalena Bednarczyk
  lekarz dentysta

  Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest specjalistą w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją.

  Wieloletnie doświadczenie pozwala jej zachować wysoka jakość wykonywanych prac. Swoje kwalifikacje ze stomatologii zachowawczej ,endodoncji oraz protetyki stale podwyższa uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Wobec pacjentów delikatna i empatyczna sprawia że pacjenci czują się bezpiecznie w naszej klinice. Prywatnie pasjonatka książek i jazdy na nartach.

 • Monika Wojtaś
  lekarz dentysta

  W 2017r. ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W trakcie studiów brała udział w badaniach naukowych na temat występowania wad zgryzu i nieprawidłowości w obrębie układu stomatognatycznego u osób z nieprawidłowościami neurologicznymi.

  Zaangażowana w pracę, dokładna, stale rozwijająca swoją wiedzę i umiejętności korzystając z wielu certyfikowanych szkoleń z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki oraz ortodoncji. Bierze udział w licznych konferencjach branżowych. Sporo uwagi i zainteresowania budzi w niej obecnie sprawa estetyki i harmonii uśmiechu.

  W gabinecie ceni sobie miłą atmosferę i zadowolenie Pacjentów.