Zespół

 • Dominika Romanik
  lekarz dentysta, właściciel

  Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu oraz Studia Podyplomowe z Ortodoncji. Jest specjalistą stomatologii zachowawczej z endodoncją.

  W klinice kieruje zespołem lekarzy, koordynuje ich pracę. Wieloletnia praktyka z zakresu stomatologii zachowawczej i protetyki , skłoniła mnie do zgłębienia tematu ortodoncji, dziś niezbędnego do uzyskania doskonałego uśmiechu. Na co dzień zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych, stomatologią estetyczną oraz endodoncją .Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, kładzie nacisk na połączenie wyniku leczenia z efektem estetycznym. Szczególne podejście do wykonywanej pracy sprawiają, iż zabiegi w odczuciu pacjenta staja się przyjemnym elementem dbania o zdrowie i samopoczucie.

  Jest osobą kontaktową, pogodną, kompetentną, a w wolnych chwilach, miłośniczką podróży i aktywności sportowych.

 • Marta Ogłaza
  lekarz dentysta, właściciel

  Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Podyplomowe Studium Prawa Medycznego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

  Od początku swojej pracy zawodowej związana ze stomatologią zachowawczą, protetyką i implantoprotetyką. Współpracując z ortodontami zajmuję się odtwarzaniem harmonii uśmiechu. Cały czas szkoli się w powyższych dziedzinach w myśl zasady „Z nauką jest jak z wiosłowaniem pod prąd. Skoro tylko zaprzestaniesz pracy, zaraz spycha cię do tyłu.” Każdego pacjenta traktuje tak, jakby sama chciała być leczona, przez co zabiegi wykonywane są bezboleśnie, z największą starannością i precyzją.

  Prywatnie jest szczęśliwą mamą Franka i Zosi. Razem z mężem dzielą pasje podróżnicze i kulinarne.

 • Paulina Graczyk
  lekarz dentysta, w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo- twarzowej, lek.medycyny estetycznej

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej UCK WUM.

  Jest absolwentką 3-letnich studiów z zakresu medycyny estetycznej w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Współautorka badań naukowych z zakresu druku 3D i przeszczepów kości. Interesuje się estetyką twarzy, onkologią głowy i szyi oraz wykorzystaniem medycyny estetycznej w chirurgii szczękowo-twarzowej.

 • Ksymena Sikora
  lekarz dentysta, ortodonta

  Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej w Lublinie. Po rozpoczęciu pracy z zakresu stomatologii ogólnej, ukończyła Podyplomową Szkołę Praktycznej Ortodoncji w Warszawie.

  Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych z wykorzystaniem aparatów stałych i zdejmowanych (ruchomych). Korzysta z innowacyjnych metod leczenia oraz systematycznie pogłębia swoje kwalifikacje zawodowe wykorzystując wiedzę i doświadczenie najlepszych specjalistów ortodontycznych z kraju i zagranicy.

 • Karolina Kulesza
  lekarz dentysta, ortodonta

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Zajmuje się ortodoncją oraz interdyscyplinarnym leczeniem stomatologicznym. Stale poszerza swoja wiedzę o dziedzinę ortodoncji. Ciągłe dokształcanie się pozwala jej leczyć pacjentów według najnowszych wytycznych. Poza pracą zawodową miłośniczka aktywnego trybu życia, muzyki i podróży.

 • Ludmiła Wężyk
  lekarz dentysta

  Od 2010 roku absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej w Połtawie (Ukraina) . W Polsce przeszła nostryfikacje dyplomu w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz odbyła staż podyplomowy.
  W swojej praktyce zajmuje się stomatologia zachowawcza i estetyczna oraz protetyką. Nieustannie stara się podnosić swoją kwalifikację uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Jest także certyfikowanym lekarzem systemu nakładek Invisalign służącym do leczenia wad zgryzu. W swojej praktyce najbardziej zależy doktor na bezbolesnym przeprowadzeniu zabiegów oraz maksymalnym komforcie pacjenta.

 • Michał Perkowski
  lekarz dentysta, implantolog, chirurg szczękowo-twarzowy

  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od stażu podyplomowego związany jest ze Szpitalem Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Ukończył szkolenie specjalizacyjne z Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii. Swoje doświadczenie i umiejętności stale wzbogaca biorąc udział w licznych kursach oraz konferencjach.

  W Smile Craft dr Michał Perkowski zajmuje się wszczepianiem implantów (implanty pojedyncze, all-on-4 oraz all-on-x), regeneracja kości oraz chirurgią szczękowo-twarzową.

 • Eliza Ignatowicz-Kmiołek
  lekarz dentysta, endodonta, protetyk

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Starz podyplomowy odbyła w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie. W 2017 roku ukończyła Medycynę Estetyczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W codziennej praktyce zajmuje się Stomatologią Zachowawczą, Endodoncją oraz Protetyką. Cechuje ją cierpliwość, staranność, ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Stale dokształca się na licznych kursach. Od początku studiów pasjonuje się również Medycyną Estetyczną, która jest doskonałym dopełnieniem wykonywanych zabiegów modelowania estetyki zębów.

 • Magdalena Bednarczyk
  lekarz dentysta

  Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest specjalistą w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją.

  Wieloletnie doświadczenie pozwala jej zachować wysoka jakość wykonywanych prac. Swoje kwalifikacje ze stomatologii zachowawczej ,endodoncji oraz protetyki stale podwyższa uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Wobec pacjentów delikatna i empatyczna sprawia że pacjenci czują się bezpiecznie w naszej klinice. Prywatnie pasjonatka książek i jazdy na nartach.

 • Monika Wojtaś-Pawlik
  lekarz dentysta

  W 2017r. ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W trakcie studiów brała udział w badaniach naukowych na temat występowania wad zgryzu i nieprawidłowości w obrębie układu stomatognatycznego u osób z nieprawidłowościami neurologicznymi.

  Zaangażowana w pracę, dokładna, stale rozwijająca swoją wiedzę i umiejętności korzystając z wielu certyfikowanych szkoleń z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki oraz ortodoncji. Bierze udział w licznych konferencjach branżowych. Sporo uwagi i zainteresowania budzi w niej obecnie sprawa estetyki i harmonii uśmiechu.

  W gabinecie ceni sobie miłą atmosferę i zadowolenie Pacjentów.

 • Ilona Wtorek
  asystentka stomatologiczna / higienistka

  Z zamiłowania i wykształcenia jest dyplomowaną higienistką i asystentką stomatologiczną. Swoją prace wykonuje z pasją i ogromnym zaangażowaniem.
  Uwielbia to co robi, każdego wita z uśmiechem, jest empatyczna, dba o komfort swoich pacjentów zarówno tych małych jak i dużych. Kwalifikacje pani Ilony potwierdza wieloletnie doświadczenie oraz grono zadowolonych i wracających pacjentów. Prywatnie jest mamą trójki dzieci ,z którymi uwielbia spędzać każdą wolną chwilę.

 • Aleksandra Humin
  asystentka stomatologiczna / higienistka

  Absolwentka Policealnego Studium medycznego na kierunku Higienistka stomatologiczna. Moje główne cele to zapewnienie pacjentom najwyższej jakości zabiegów, oraz edukacja na temat prawidłowej higieny jamy ustnej i profilaktyki chorób zębów i dziąseł. Swoje wykształcenie regularnie uzupełniam o dodatkowe umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu profilaktyki stomatologicznej i zabiegów profesjonalnej higieny jamy ustnej, aby zapewnić pacjentom najnowsze i najlepsze metody leczenia.

 • Katarzyna Wyleżyńska
  asystentka stomatologiczna / higienistka

  Absolwentka Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej w 2017 roku.
  Swoje doświadczenie wykorzystuje w pracy każdego dnia, dba o komfort pacjenta i przyjazną atmosferę w gabinecie, szczególnie przy zabiegach chirurgicznych aby pacjent mógł się czuć w pełni zaopiekowany. Uczestniczka szkoleń związanych z nowinkami w sferze higienistki takimi jak wykorzystanie lasera. Znajduje rozwiązanie w każdej sytuacji, praca sprawia jej ogromną satysfakcję.
  Miłośniczka zwierząt, interesująca się światem makijażu, w wolnych chwilach uprawia sport, podróżuje po naszym kraju czy też chodzi na koncerty ulubionych wykonawców muzyki elektronicznej.

 • Katarzyna Czeszejko-Sochacka
  recepcja