Kwas hialuronowy

ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM KWASU HIALURONOWEGO:

Kwas hialuronowy (wolumetria)

Wraz z wiekiem w naturalny sposób dochodzi do zaniku tkanki tłuszczowej i podskórnej w obrębie twarzy. Dodatkowo skóra traci elastyczność co powoduje obniżanie się policzków, powstawanie tzw. „chomików” w okolicy krawędzi żuchwy, pogłębianie fałdów nosowo-wargowych. Takie ubytki
tkankowe uzupełniamy kwasem hialuronowym. Efekt uzyskujemy natychmiastowo i jest on dodatkowo pogłębiany przez kolejne dni i tygodnie. Kwas hialuronowy powoduje uzupełnienie ubytków tkankowych, nawilżenie i wygładzenie skóry w tej okolicy oraz indukuje procesy regeneracyjne w jej głębi.

Wskazania:
– uwydatnienie kości policzkowych,
– modelowanie policzków,
– wypełnianie zagłębień w okolicy skroni,
– modelowanie podbródka,
– modelowanie kształtu nosa.

Kwas hialuronowy (wypełnianie zmarszczek)

Kwas hialuronowy występuje w naszej skórze naturalnie i jest podstawowym składnikiem
odpowiedzialnym za właściwy poziom jej nawilżenia. Z wiekiem jest go w skórze coraz mniej co
skutkuje pojawianiem się zmarszczek, pogłębianiem fałdów, oraz zanikiem naszej własnej tkanki.

Kwas hialuronowy jest idealną substancją radzącą sobie z tymi dolegliwościami. Preparaty kwasu hialuronowego otrzymywane są w sposób syntetyczny, mają wysoką klasę oczyszczenia co gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu. Kwas hialuronowy wstrzyknięty do skóry właściwej skutecznie nawilża skórę, wypełnia zmarszczki, nadaje objętość, modeluje usta, poprawia kontur twarzy, pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Wskazania:
– zmarszczki,
– bruzdy,
– opadające kąciki ust.

Kwas hialuronowy (modelowanie ust)

W zależności od potrzeby i wskazania kwas hialuronowy podany w okolicy czerwieni wargowej może modelować ich kształt, dodawać objętości lub tylko delikatnie nawilżać albo korygować asymetrię. W zależności od zastosowanego preparatu efekty utrzymują się 6-12 miesięcy. Usta po takim zabiegu są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność.

Skinbooster (intensywne nawilżanie)

Zabieg intensywnego nawilżania skóry twarzy, szyi, dekoltu lub dłoni polega na zastosowaniu
preparatu stabilizowanego kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy podaje się w tym wypadku najczęściej kaniulą, której zastosowanie eliminuje traumatyzację tkanek a co za tym idzie pojawianie się siniaków i obrzęków. Po zabiegu preparat działa jak bufor wodny – chłonąc wodę, gdy skóra jest odpowiednio nawodniona i oddając wilgoć wtedy gdy skóra tego potrzebuje – np. w czasie upałów, kąpieli słonecznych lub przebywania w suchych, klimatyzowanych pomieszczeniach.

Umów wizytę

ul. Radna 2/4
Warszawa Powiśle

recepcja@smilecraft.pl

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20.00
Sobota 10.00-14.00

Finansowanie

mediraty_finansowanie_logo_h