Kamera wewnątrzustna

Kamera wewnątrzustna

Pokazuje pacjentowi ujęcia i obrazy w czasie rzeczywistym, w celu uzyskania bezpośredniej i efektywnej komunikacji. Daje precyzyjne, ostre i wyraźne obrazy w każdych okolicznościach. Ukazuje estetyczny aspekt uśmiechu jak i pojedynczy ząb w maksymalnie wysokiej rozdzielczości.

Super Endo Beta

Bezprzewodowe, innowacyjne urządzenie do wypełniania kanału termoplastyczną płynną gutaperką. Uplastyczniona gutaperka idealnie adaptuje się do nieregularnego kształtu kanału gwarantując szczelne wypełnienie na całej jego długości.

Aparat RTG stomatologiczny Extend

Stomatologiczny aparat RTG o klasycznej, niezawodnej konstrukcji. Najwyższą jakość, trwałość i niezawodność gwarantuje lampa RTG firmy Toshiba o ogniskowej 0,7 mm. Bezprzewodowy pilot z dużym wyświetlaczem oraz intuicyjnym sterowaniem bardzo ułatwia wykonanie ekspozycji.

SAF System

Jest jedynym na świecie pilnikiem endodontycznym dopasowującym się do kształtu kanału i umożliwiającym jednoczesne płukanie. Więcej: www.cwittdental.pl

Endometr

Urządzenie zapewniające maksymalną kontrolę długości kanału w trakcie leczenia endodontycznego, co przekłada się na precyzję wykonania zabiegu. Dysponujemy endometrami renomowanych firm, takich jak MORITA i NSK.

Hyperion Myray Cefalo

Aparat pantomograficzny z z cefalostatem i możliwością rozbudowy o tomografię 3D.

Mikroskop Carl Zeiss

Jeden z najlepszych na świecie mikroskopów zapewniający maksymalne powiększenie w trakcie diagnostyki i leczenia endodontycznego.

UNITY Stern Weber S300


Unit stomatologiczny STERN WEBER S300 to urządzenie cyfrowe, które umożliwia sterowanie i programowanie pracy instrumentów z wielką dokładnością.