Dominika Romanik

Dominika Romanik

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu oraz Studia Podyplomowe z Ortodoncji. Jest specjalistą stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Marta Ogłaza

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Podyplomowe Studium Prawa Medycznego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Paulina Graczyk

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej UCK WUM.

Ksymena Sikora

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej w Lublinie. Po rozpoczęciu pracy z zakresu stomatologii ogólnej, ukończyła Podyplomową Szkołę Praktycznej Ortodoncji w Warszawie.

Tomasz Konecki

Absolwent Wydziału Lekarsko – Dentystycznego na Uniwersytecie Medyczny w Łodzi. Zajmuje się stomatologia zachowawcza z endodoncja jak i protetyka. Uczestnictwo w wielu szkoleniach jak i kursach z tych właśnie dziedzin pozwalają mu na ciągły rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Prywatnie Reprezentant Lekarskiej Drużyny Piłkarskiej,miłośnik sportu i podróży.

Karolina Kulesza

Absolwentka Wydziału Lekarskiego z Odziałem Stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Katarzyna Laskowska

Absolwentka Policealnego Studium Medycznego na kierunku Higienistka Stomatologiczna. Wykształcenie wyższe zdobyła na Uczelni Warszawskiej na kierunku Zdrowie Publiczne.

Ewa Duda

Lekarz medycyny estetycznej z 8-letnim doświadczeniem. Absolwentka I Wydziału Lekarskiego, Oddziału Stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.

Magdalena Bednarczyk

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest specjalistą w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Monika Wojtaś

W 2017r. ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W trakcie studiów brała udział w badaniach naukowych na temat występowania wad zgryzu i nieprawidłowości w obrębie układu stomatognatycznego u osób z nieprawidłowościami neurologicznymi.